پرسش و پاسخ

آیا تغییرات دمای هوا و شرایط جوی(باد، باران) تاثیر در uPVC دارد؟

کلیه پروفیل های مصرفی این شرکت طبق استاندارد های کیفی برای تغییرات جوی ایران ساخته شده است.

آیا این درب و پنجره ها عایق صدا (صدای ترافیک) میباشند؟

این درب و پنجره ها برای شیشه های دو جداره طراحی شده است، سطح انتقال صدا از این شیشه ها 40 (DB) میباشد. این شیشه ها راه حلی است برای ساختمانهای اداری و مسکونی که مشکل صدای هواپیما دارند .

امتیازهای درب و پنجره uPVC ( یوپی وی سی) چیست؟

رنگ یو پی وی سی تابع مواد طراحی شده داخل است ، در نتیجه پس پوسته، خراش، باد کردن پوسیدگی و زنگ زدگی اتفاق نمیافتد - تعمیر و نگهداری، رنگ خوردن و پرداختن لازم ندارد.

سوال: چرا باید درب و پنجرهuPVC را به آلومینیوم و چوب ترجیح داد؟

uPVC در صنعت ساختمان سالهاست که به صورت عمده در کشورهای پیشرفته استفاده میشود و این محصول کاربرد ایده آل دارد. عایق رطوبت، گرما، سرما ، آلایندگی و باران اسیدی که همه بر فلز و آلومینیوم تاثیر دارند برuPVC تاثیری ندارند.

uPVC چیست؟ آیا مثل پلاستیک است؟

خیر؛ پلاستیک نیست. (unplasticized Poly Vinyl Chloride (uPVC این مواد شیمیائی و مشخصات فنی مثل مواد پلاستیک نیست، بلکه سختتر ، با دوام بیشتر و مقاومتر در مقابل آب و هوا میباشد.

علت افت لنگه پنجره چیست؟

تنظیم و رگلاژ نامناسب لنگه بازشو که بیشتر توسط شیشه انجام می‌شود عامل اصلی افت لنگه بازشو می‌باشد.

آیا برای تعویض پنجره فعلی نیاز به خراب کردن هست؟

در اکثر مواقع برای تعویض پنجره قدیمی نیازی به بنایی و نقاشی در ساختمان نیست زیرا سعی بر این است که با توجه به شرایط داخل ساختمان بهترین راه برای برداشتن پنجره قدیمی و نصب پنجره جدید به کار گرفته شود. برای این کار حتما از یک کارشناس خبره راهنمایی گرفته تا با حضور در محل و بررسی تمامی جوانب روند تعویض را برای شما توضیح بدهند.

درخواست مشاوره

برای دریافت مشاوره شماره خودتون رو وارد کنید