یو پی وی سی - upvc

​پنجره upvc (یو پی وی سی) چیست؟

upvc مخفف کلمات Unplasticised Poly Vinyl Chloride است.این ماده یک نوع ترموپلاست مدرن متشکل از مشتقات اصلی نفت خام ونمک طعام است.

ویژگی های upvc ( یو پی وی سی )

1- زیبائی: درب و پنجره های ساخته شده از پروفیلهای با upvc ( یو پی وی سی )وجود طرحها و رنگهای بسیار تمام انتظارات شما را از
نظر زیبائی برآورده می نماید.

2- عایق صوتی: با توجه به اینکه صداهای بالا 50 دسی بل برای شنوایی انسان زیانبار است. لذا یکی از مشکلات] زندگی در جوامع شهری آلودگی صوتی می باشد.طراحی محفظه های پروفیلها و وجود کانالهای خالی متعدد در داخل پروفیلهای upvc باعث ایجاد عایق صوتی قدرتمندی شده است.همچنین با استفاده از شیشه های 2 یا 3 جداره این مقدارآلودگی صوتی را بین 30 تا 40 دسی بل می توان کاهش داد.

3- وجود تیتان در پنجره upvc
تیتان (دی اکسید تیتانیوم) از اهمیت ویژه ای در صنعت درب و پنجره upvc ( یو پی وی سی ) برخوردار است. تیتان مورد استفاده صنعت درب و پنجره upvc ( یو پی وی سی ) بایستی مشخصات ویژه ای داشته باشد.تنها نوع مطلوب این محصول برای این صنعت , نوع روتایل ان است.

4- عایق حرارتی و برودتی: به دلیل وجود کانالهای خالی در طراحی و ساخت پروفیلهای upvc ( یو پی وی سی ) وعدم هادی بودن ,upvc محصولات ساخته شده از این پروفیلها به میزان قابل توجهی از اتلاف انرژی محیط داخل خانه جلوگیری می نماید بطوری که مصرف انرژی جهت ایجاد حرارت یا برودت در محیط داخلی ساختمان به میزان حداقل 40% کاهش می یابد.

5- عدم تغییر حالت : درب و پنجره ها بدلیل وجود پروفیلهای گالوانیزه با ضخامت 1.25 میلیمتر در داخل پروفیلهای غیرقابل تغییر از نظر حالت می باشد upvc

6- عدم نیاز به رنگ آمیزی و سهولت در نظافت

7- عدم اشتعال بدلیل وجود مواد غیر قابل اشتعال در این ماده

8- عدم تغییر رنگ در برابر نور خورشید

9- مقاوم در برابر نفوذ آب وگردوغبار

10- مقاوم در برابرخوردگی و پوسیدگی

11- کاهش هزینه تاسیسات سرمایشی و گرمایشی در ساختمان

12- امکان تعویض پنجره های قدیمی بدون تخریب ( تبدیل به Upvc)

درخواست مشاوره

برای دریافت مشاوره شماره خودتون رو وارد کنید